O nás

Tradice a silné zázemí

Ridera DIS s.r.o. navazuje na působení firmy Horstav Olomouc s.r.o., jejíž historie sahá do roku 1992. Od zahájení činnosti firma působila zejména v moravskoslezském kraji a postupně se stala se jedním z nejvýznamnějších regionálních dodavatelů. Od roku 2015 je Horstav Olomouc s.r.o. členem skupiny Ridera a od 13.11. 2017 mění název na Ridera DIS s.r.o. Současně s touto změnou rozšiřuje společnost své pole působnosti i na Prahu a celou Českou republiku

Vize a mise

Proč právě Ridera DIS?

Stavebnictví je náročný a výjimečný obor, ve kterém jsou vzájemně snoubeny zkušenosti a výsledky práce lidí mnoha řemesel a profesí, které přetrvávají svou hodnotou po mnoho let.

V našem oboru o správných rozhodnutích rozhoduje především zkušenost. Více než 60 let praxe ve stavebnictví je zárukou naší profesionality a odbornosti. Uvědomujeme si, že každý detail rozhoduje o výsledku naší práce a kvality celé stavby.

Stavíme vždy, jako bychom stavěli sami pro sebe.

Na kvalitě záleží. Víme, že jakost a kvalita stavebních prací si žádá svůj přesný postup. Stavba není projektem na více pokusů. Zkušenost, spolehlivost a jistota je naší samozřejmostí. Máme zkušenosti, stabilní zázemí, vybavení i sehraný erudovaný tým.

Naše vize

Naší vizí je vystupovat vždy jako kvalitní a spolehlivý partner ve všech našich činnostech, včetně stavebnictví. Naším cílem je tvořit krásná, kvalitní a trvalá stavební díla.

Naše mise

Naším posláním je využívat veškeré dostupné zdroje, zkušenosti a tradice tak, abychom svým klientům dodávali produkty a služby ve stavebnictví vždy spolehlivě, včas a v nejvyšší možné kvalitě.

Certifikáty

 

V rámci politiky Integrovaného systému řízení managementu jakosti, životního prostředí a ochrany zdraví při práci jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 A ČSN OHSAS 18001:2008, které pravidelně obhajujeme recertifikačními audity.

Věnujeme velkou pozornost vzdělávání našich zaměstnanců, protože stavební výroba a stavební práce se bez kvalitního a kvalifikovaného týmu pracovníků neobejdou. Aktivně podporujeme systém komplexního rozvoje osobnostně-pracovního potenciálu našich zaměstnanců.

 

Náš tým

Vedení společnosti - jednatelé

Pavel Podrabský
jednatel společnosti


podrobfsabsky@ridera-dis.cz

Volná místa

Spolupracujte s námi. Momentálně hledáme spolupracovníky na pracovních pozicích:

Nenašli jste vhodnou pozici?

Žádná z nabízených pozic Vám nesedí a přesto si myslíte, že byste u nás měli pracovat? Sdělte nám pomocí formuláře níže pár informací o sobě a my se Vám ozveme.

Odpovědí na inzerát, zasláním svého životopisu, nebo svých osobních údajů do společnosti Horstav Olomouc spol. s r.o. dáváte této společnosti souhlas ke zpracování, shromažďování a uchovávání osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. Zároveň dáváte souhlas k zasílání obchodních a pracovních nabídek od společnosti Horstav Olomouc spol. s r.o. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou.

Nenašli jste vhodnou pozici?

Žádná z nabízených pozic Vám nesedí a přesto si myslíte, že byste u nás měli pracovat? Sdělte nám pomocí formuláře níže pár informací o sobě a my se Vám ozveme.









Odpovědí na inzerát, zasláním svého životopisu, nebo svých osobních údajů do společnosti Ridera a.s. dáváte této společnosti souhlas ke zpracování, shromažďování a uchovávání osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. Zároveň dáváte souhlas k zasílání obchodních a pracovních nabídek od společnosti Ridera a.s. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou.